Trzyosiowy Mercedes G65

Wszystkie osoby, które poszukują auta luksusowego, terenowego i szybkiego w jednym, na pewno nie zawiodą się tą propozycją Mercedesa. Jak doskonale wiemy, cała G klasa niemieckiego producenta bazuje na samochodzie wojskowym, który zapoczątkował tę doskonałą serię. Wygląd auta okazał się ponadczasowy, dlatego wiele się nie zmienił do czasów współczesnych.

To nadal duży, kanciasty samochód, przypominający karetę. Jednak jego osiągi i możliwości są niezrównane. Żaden samochód terenowy nie przyspiesza tak mocno i nie dotyka takich prędkości.

http://katalizatory-lubelskie.pl/lukow.html http://katalizatory-opolskie.pl/ Ekstremalne oleje przemysłowe są pomocne w trudnych warunkach

Poza tym, jego wnętrze jest bardzo wygodne i wyciszone, co nie jest typowe dla tej klasy aut. Napęd 6×6 (trzy osie) sprawia, że dla tego Mercedesa nie ma przeszkody nie do pokonania. Co więcej, terenówka doskonale radzi sobie w wodzie – może poruszać się w stawie lub rzece do głębokości aż jednego metra, co jest absolutnym oraz niedoścignionym rekordem dla wszystkich samochodów świata! Prowadzący programu Top Gear był nim zachwycony.