Mieszkanie pod klucz

W ofertach mieszkań istnieje bardzo wiele wariantów, możemy bowiem kupić mieszkanie w kamienicy, bloku z wielkiej płyty czy w nowym budownictwie. W przypadku nowego budownictwa również istnieje szeroki wybór materiałów budowlanych. Trzeba przyznać, iż deweloperzy korzystają z wysokiej jakości materiałów budowlanych, dzięki czemu ściany są nie tylko wytrzymałe, ale także nie zajmują wiele miejsca, a do tego dają pożądaną izolację cieplną. Warto aby w mieszkaniu od dewelopera znajdowały się osuszacze powietrza do domu i mieszkania, które poprawią nasz komfort.

Wysoki standard techniczny nieruchomości przekłada się na cenę mieszkania, dlatego ceny na rynku pierwotnym są znacznie wyższy niż na rynku wtórnych. Zaletą kupna mieszkania od dewelopera jest fakt, iż jest ono nowe, a także urządzone według naszego gustu. Nie musimy je dodatkowo remontować, a stan techniczny jest imponujący.

nowotworowe.chorobyswiata.com.pl www.ihwc2010.com Plewiska Domy w szeregowcu rynek pierwotny Plewiska Deweloper Plewiska. Domy, mieszkania od dewelopera

Zanim jednak wprowadzimy się do nowego apartamentu to należy wykończyć mieszkanie, a to zajmuje niejednokrotnie nawet kilka miesięcy. Z tego powodu część deweloperów wprowadziła do swojej oferty mieszkania pod klucz. W rozwiązaniu tym otrzymujemy wykończoną kuchnię i łazienkę, a do tego mamy zrobione podłogi i wymalowane ściany.

Kupując mieszkanie pod klucz musimy liczyć się z ceną niejednokrotnie o nawet 50 tysięcy złotych wyższą, ale w zamian otrzymujemy mieszkanie gotowe do zamieszkania od razu. Wystarczy bowiem tylko kupić niezbędne meble, a ich złożenie przez fachową ekipę zajmie maksymalnie jeden dzień. Z kolei kupując mieszkanie na rynku wtórnym istnieje o wiele więcej możliwości negocjacji ceny, ale w zamian otrzymujemy mieszkanie o znacznie gorszym standardzie technicznym.